CSAB1260A-330M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1260A-330MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1260A-330MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1260A-330MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1260A-330M
Kuvaus
FIXED IND 33UH 5.3A 75 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
33 µH Suojattu Valettu Induktori 5.3 A 75mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSAB1260A-330M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
75mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1260
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm)
Virta - saturaatio (Isat)
6A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,236" (6,00mm)