CSAB1260A-330M | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | CSAB1260A-330M |
Kuvaus | FIXED IND 33UH 5.3A 75 MOHM SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 12 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 33 µH Suojattu Valettu Induktori 5.3 A 75mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | CSAB1260A-330M -mallit |
Kategoria | Suojakuori Suojattu |
Valm. | DC-resistanssi (DCR) 75mOhm maks. |
Sarja | Luokitukset AEC-Q200 |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Toimintalämpötila -40°C – 125°C |
Osan tila Aktiivinen | Induktanssitaajuus - testi 100 kHz |
Tyyppi Valettu | Ominaisuudet Alhainen DCR, alhaiset häviöt |
Materiaali - ydin | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
Induktanssi | Pakkaus / kotelo 2-SMD |
Toleranssi ±20% | Valmistajan laitepakkaus 1260 |
Virtaluokitus (ampeeria) | Koko/mitat 0.504" L x 0.543" W (12.80mm x 13.80mm) |
Virta - saturaatio (Isat) 6A | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,236" (6,00mm) |