CSAB1040A-1R0M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB1040A-1R0MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB1040A-1R0MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB1040A-1R0MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB1040A-1R0M
Kuvaus
FIXED IND 1UH 21.5A 3.3 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1 µH Suojattu Valettu Induktori 21.5 A 3,3mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSAB1040A-1R0M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
3,3mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Toleranssi
±20%
Valmistajan laitepakkaus
1040
Virtaluokitus (ampeeria)
Koko/mitat
0,394" pit. x 0,453" lev. (10,00mm x 11,50mm)
Virta - saturaatio (Isat)
28A
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,157" (4,00mm)