CSAB0730-2R2M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CSAB0730-2R2MTR-ND - Rullattu teippi (TR)
4044-CSAB0730-2R2MCT-ND - Cut Tape (CT)
4044-CSAB0730-2R2MDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CSAB0730-2R2M
Kuvaus
FIXED IND 2.2UH 9.1A 15 MOHM SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
2.2 µH Suojattu Valettu Induktori 9.1 A 15mOhm maks. 2-SMD Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CSAB0730-2R2M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
15mOhm maks.
Sarja
Luokitukset
AEC-Q200
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Osan tila
Aktiivinen
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Tyyppi
Valettu
Ominaisuudet
Alhainen DCR, alhaiset häviöt
Materiaali - ydin
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Induktanssi
Pakkaus / kotelo
2-SMD
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,285" pit. x 0,260" lev. (7,25mm x 6,60mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,118" (3,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
11,5A