CPD2315-100M
DigiKeyn tuotenumero
4044-CPD2315-100M-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CPD2315-100M
Kuvaus
FIXED IND 10UH 14A 7.8 MOHM TH
Valmistajan vakio toimitusaika
12 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
10 µH Suojattu Kierresuojattu Induktori 14 A 7,8mOhm maks. Pystysuuntainen, 2 PC-nastaa Vähäinen häviö, pehmeä kyllästyminen
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CPD2315-100M -mallit
Kategoria
Suojakuori
Suojattu
Valm.
DC-resistanssi (DCR)
7,8mOhm maks.
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C
Pakkaustapa
Kaukalo
Induktanssitaajuus - testi
100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Ominaisuudet
Vähäinen häviö, pehmeä kyllästyminen
Tyyppi
Kierresuojattu
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Materiaali - ydin
Pakkaus / kotelo
Pystysuuntainen, 2 PC-nastaa
Induktanssi
Valmistajan laitepakkaus
2315
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,906" pit. x 0,571" lev. (23,00mm x 14,50mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,906" (23,00mm)
Virta - saturaatio (Isat)
39A