4281-2-18-D
DigiKeyn tuotenumero
1175-2612-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
4281-2-18-D
Kuvaus
CONN RCPT HSG 18POS 4.20MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
18 Suorakulmaiset liittimet - kotelot Vastake Valkoinen 0,165" (4,20mm)
Kategoria
Riviväli
0,165" (4,20mm)
Valm.
Asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kontaktin terminointi
Puristin
Osan tila
Aktiivinen
Kiinnitystyyppi
Salpalukko
Liittimen tyyppi
Väri
Valkoinen
Kontaktin tyyppi
Naaraspistoke
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Napojen lukumäärä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Jako
0,165" (4,20mm)