3135-22-1-0500-002-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN102W-500-ND
1175-3135-22-1-0500-002-1-TS-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3135-22-1-0500-002-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 22AWG WHITE
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 AWG Kytkentä Johdin 17/0,0063" Valkoinen 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,091" (2,31mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,030" (0,76mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Pituus
500,0' (152,4m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-30°C – 150°C