3020-20-0300-00-TR_tab
3020-20-0300-00-TR
DigiKeyn tuotenumero
1175-2659-2-ND - Rullattu teippi (TR)
1175-2659-1-ND - Cut Tape (CT)
1175-2659-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
3020-20-0300-00-TR
Kuvaus
CONN HEADER SMD 20POS 2.54MM
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
piikkirimaliitin Kiinnitys pintaan 20 napainen 0,100" (2,54mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
3020-20-0300-00-TR -mallit
Kategoria
Kiinnitystyyppi
Push-Pull
Valm.
Eristyksen korkeus
0,354" (9,00mm)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Kontaktin muoto
Neliö
Osan tila
Aktiivinen
Kontaktin pintakäsittely - liitäntä
Kulta
Liittimen tyyppi
Kontaktin pintakäsittelyn paksuus - liitäntä
Flash
Kontaktin tyyppi
Urosnasta
Kontaktin pintakäsittely - tappi
Kulta
Jako - liitäntä
Kontaktin materiaali
Kupariseos
Napojen lukumäärä
Eristyksen materiaali
Polyamidi (PA9T), Nailon 9T
Rivien lukumäärä
2
Ominaisuudet
Kiilaura, Ladonta
Riviväli - liitäntä
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C
Kuormitettujen napojen lukumäärä
Kaikki
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Tyyppi
Eristyksen väri
Musta
Suojaus
Suojattu - 4 seinämää
Virtaluokitus (ampeeria)
3A (AC/DC)