302-28-14-GR-0100F
DigiKeyn tuotenumero
CN218GR-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
302-28-14-GR-0100F
Kuvaus
CBL RIBN 14COND 0.05 GRAY 100'
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 14 Johdinta 0,050" (1,27mm) Litteä kaapeli 100,0' (30,48m)
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Kaapelin leveys
0,700" (17,78mm)
Jännite
300 V
Johtimien lukumäärä
14
Toimintalämpötila
105°C
Pituus
100,0' (30,48m)
Johdon paksuus
28 AWG
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johtimen säie
7 säiettä / 36 AWG