300-30-10-GR-0100F
DigiKeyn tuotenumero
CN211GR-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
300-30-10-GR-0100F
Kuvaus
CBL RIBN 10COND 0.025 GRAY 100'
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Harmaa 10 Johdinta 0,025" (0,64mm) Litteä kaapeli 100,0' (30,48m)
Kategoria
Vaipan väri
Valm.
Kaapelin paksuus
0,026" (0,66mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Kaapelin leveys
0,250" (6,35mm)
Osan tila
Aktiivinen
Vaipan (eristyksen) materiaali
Polyvinyylikloridi (PVC)
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Jännite
150 V
Johtimien lukumäärä
10
Toimintalämpötila
105°C
Jako
Luokitukset
UL-tyyli 2678
Pituus
100,0' (30,48m)
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Johdon paksuus
30 AWG
Eristyksen resistanssi
100MOhm
Johtimen säie
7 säiettä / 38 AWG