1569-24-1-0500-003-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN520Y-25-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1569-24-1-0500-003-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 25'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Keltainen 300V 25,00' (7,62m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,055" (1,40mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,015" (0,38mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
25,00' (7,62m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johdon paksuus
Vaipan väri
Johtimen säie
11/0,0063"
Luokitukset
UL-tyyli 1569
Johtimen materiaali
Ominaisuudet
Öljyä kestävä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 4
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Kela
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 24AWG YEL 100'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 24AWG YELL FOOT
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 24AWG 300V YEL 50'