1569-22-1-0500-004-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN531R-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1569-22-1-0500-004-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 50'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 AWG Kytkentä Johdin 17/0,0063" Punainen 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,063" (1,60mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,015" (0,38mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
50,00' (15,24m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johdon paksuus
Vaipan väri
Johtimen säie
17/0,0063"
Luokitukset
UL-tyyli 1569
Johtimen materiaali
Ominaisuudet
Öljyä kestävä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 19
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Kela
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLK 50'
Varastossa: 1
HOOK-UP STRND 22AWG 300V WHT 50'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 22AWG 300V YEL 50'
Varastossa: 7
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BLU 50'
Varastossa: 5
HOOK-UP STRND 22AWG 300V BRN 50'
Varastossa: 0
Yksikköhinta:
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 22AWG RED 500'
Varastossa: 28
HOOK-UP STRND 22AWG RED FOOT
Varastossa: 372
HOOK-UP STRND 22AWG RED 100'
HOOK-UP STRND 22AWG 300V RED 25'