1569-14-1-0100-008-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
1175-1569-14-1-0100-008-1-TS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1569-14-1-0100-008-1-TS
Kuvaus
UL1569 PVC HOOK-UP-WIRE 14 AWG 1
Tarkka kuvaus
14 AWG Kytkentä Johdin 41/0,0100" Oranssi 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,104" (2,64mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,015" (0,38mm)
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C