1569-14-1-0100-001-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
1175-1569-14-1-0100-001-1-TS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1569-14-1-0100-001-1-TS
Kuvaus
UL1569 PVC HOOK-UP-WIRE 14 AWG 1
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
14 AWG Kytkentä Johdin 41/0,0100" Musta 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,104" (2,64mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,015" (0,38mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
100,0' (30,5m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C