1332-12-1-0100-011-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
1175-1332-12-1-0100-011-1-TS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1332-12-1-0100-011-1-TS
Kuvaus
UL1332, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 AWG Kytkentä Johdin 19/0,0185" Vihreä, Keltainen 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) materiaali
Valm.
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,118" (3,00mm)
Sarja
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,013" (0,33mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
100,0' (30,5m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-80°C – 200°C