1330-22-1-0500-001-1-TS on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
CNC Tech
Varastossa: 9
Tekniset tiedot
MFR Recommended
CNC Tech
Varastossa: 630
Tekniset tiedot
22 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0100" Musta 600V 500,0' (152,4m)
1330-22-1-0500-001-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN107B-500-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1330-22-1-0500-001-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 22AWG BLACK
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kategoria
Vaipan (eristyksen) materiaali
Valm.
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,071" (1,80mm)
Sarja
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,020" (0,51mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
500,0' (152,4m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-80°C – 200°C