1330-16-1-0500-001-1-S
DigiKeyn tuotenumero
1175-1330-16-1-0500-001-1-S-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
1330-16-1-0500-001-1-S
Kuvaus
UL1330, FEP INSULATED HOOK-UP WI
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 AWG Kytkentä Johdin 29/0,0114" Musta 600V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) materiaali
Valm.
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,100" (2,54mm)
Sarja
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,020" (0,51mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
500,0' (152,4m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
200°C