11047-24-1-0500-005-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN160L-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
11047-24-1-0500-005-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG BLU 100'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Sininen 600V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,057" (1,45mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,009" (0,23mm)
Pituus
100,0' (30,5m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C