11047-24-1-0500-001-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN160B-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
11047-24-1-0500-001-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 24AWG BLK 50'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
24 AWG Kytkentä Johdin 11/0,0063" Musta 600V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,057" (1,45mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,009" (0,23mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
50,00' (15,24m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
600V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C