10368-28-1-0500-002-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN390W-50-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10368-28-1-0500-002-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 28AWG 300V WHT 50'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
28 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0047" Valkoinen 300V 50,00' (15,24m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,036" (0,91mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,010" (0,25mm)
Pituus
50,00' (15,24m)
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johtimen säie
7/0,0047"
Lisäresurssit
Varastossa: 9
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 28AWG 300V BLK 50'
Varastossa: 23
HOOK-UP STRND 28AWG 300V YEL 50'
Varastossa: 5
HOOK-UP STRND 28AWG 300V RED 50'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 28AWG 300V BLU 50'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 28AWG 300V BRN 50'
Varastossa: 3
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 28AWG WHT 100'
Varastossa: 2
HOOK-UP STRND 28AWG WHT 500'
Varastossa: 9
HOOK-UP STRND 28AWG 300V WHT 25'