10368-26-1-0500-007-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
CN405G-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10368-26-1-0500-007-1-TS
Kuvaus
HOOK-UP STRND 26AWG GRN 100'
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
26 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0063" Vihreä 300V 100,0' (30,5m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,041" (1,04mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,010" (0,25mm)
Pakkaustapa
Kela
Pituus
100,0' (30,5m)
Osan tila
Valmistus lopetettu DigiKeyllä
Jännite
300V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-10°C – 105°C
Johdon paksuus
Vaipan väri
Johtimen säie
7/0,0063"
Luokitukset
UL-tyyli 10368
Johtimen materiaali
Ominaisuudet
Öljyä kestävä
Vaipan (eristyksen) materiaali
Päätuotenumero
Ympäristö- ja vientiluokitukset
Tuotteita koskevat kysymykset ja vastaukset
Lisäresurssit
Varastossa: 4
Tutustu myös saapuviin tuotteisiin
Kela
Määrä Yksikköhinta Yhteensä
Valmistajien vakiokoko
Vaihtoehtoinen väri
HOOK-UP STRND 26AWG BLK 100'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG WHT 100'
Varastossa: 3
HOOK-UP STRND 26AWG YEL 100'
Varastossa: 2
HOOK-UP STRND 26AWG RED 100'
Varastossa: 0
HOOK-UP STRND 26AWG BLU 100'
Varastossa: 4
Vaihtoehtoinen pituus
HOOK-UP STRND 26AWG GRN 500'
Varastossa: 9
HOOK-UP STRND 26AWG GRN FOOT
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 50'
HOOK-UP STRND 26AWG 300V GRN 25'