10064-34-1-0500-006-1-TS
DigiKeyn tuotenumero
1175-10064-34-1-0500-006-1-TS-ND
1175-10064-34-1-0500-006-1-TS-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
10064-34-1-0500-006-1-TS
Kuvaus
HK-UP STD 34AWG 30V BRN FEET
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
34 AWG Kytkentä Johdin 7/0,0024" Ruskea 30V 500,0' (152,4m)
Kategoria
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,013" (0,33mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) paksuus
0,0027" (0,069mm)
Pakkaustapa
Kela
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Pituus
500,0' (152,4m)
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
30V
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
105°C