HCM4916000000ABJT
DigiKeyn tuotenumero
300-6134-2-ND - Rullattu teippi (TR)
300-6134-1-ND - Cut Tape (CT)
300-6134-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HCM4916000000ABJT
Kuvaus
CRYSTAL 16.0000MHZ 18PF SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
11 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
16 MHz ±30ppm Kiteet 18pF 50 Ohms HC-49/US
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HCM4916000000ABJT -mallit
Kategoria
Kuormakapasitanssi
18pF
Valm.
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 Ohms
Sarja
Käyttötila
Fundamentaalinen
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-10°C – 60°C
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Tyyppi
MHz-kide
Pakkaus / kotelo
Taajuus
16 MHz
Koko/mitat
0,449" pit. x 0,185" lev. (11,40mm x 4,70mm)
Taajuuden vakaus
±50ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,169" (4,30mm)
Taajuustoleranssi
±30ppm