CM315DL32768EZFT
DigiKeyn tuotenumero
300-8817-2-ND - Rullattu teippi (TR)
300-8817-1-ND - Cut Tape (CT)
300-8817-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CM315DL32768EZFT
Kuvaus
CRYSTAL 32.7680KHZ 12.5PF SMD
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
32.768 kHz ±10ppm Kiteet 12,5pF 50 kOhms 2-SMD, ei johtoa
Kategoria
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
50 kOhms
Valm.
Käyttötila
Fundamentaalinen
Sarja
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Osan tila
Vanhentunut
Pakkaus / kotelo
Tyyppi
kHz Crystal (äänirauta)
Valmistajan laitepakkaus
2-SMD (3,2x1,5)
Taajuus
32.768 kHz
Koko/mitat
0,126" pit. x 0,059" lev. (3,20mm x 1,50mm)
Taajuustoleranssi
±10ppm
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,035" (0,90mm)
Kuormakapasitanssi
12,5pF