MS1201L5B
DigiKeyn tuotenumero
2449-MS1201L5B-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MS1201L5B
Kuvaus
SWITCH SLIDE SPDT 0.2A 30V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Liukukytkimet SPDT Paneelikiinnitys
EDA/CAD-mallit
MS1201L5B -mallit
Kategoria
Aktuaattorin pituus
5,00mm
Valmistaja
CIT Relay and Switch
Kontaktin materiaali
Fosfori-pronssi
Sarja
Kontaktin pintakäsittely
Hopea
Pakkaustapa
Pussi
Asennustyyppi
Paneelikiinnitys
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
juotosnasta
Piiri
SPDT
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin ajoitus
Ei määritetty
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Kytkimen toiminto
On-On
Kytkimen liike
3,00mm
Virtaluokitus (ampeeria)
200mA (DC)
Sähköinen käyttöikä
10000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
30 V