J115F11AH24VDCS61.5U
DigiKeyn tuotenumero
2449-J115F11AH24VDCS61.5U-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
J115F11AH24VDCS61.5U
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPST 50A 24V
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPST-NO (1 muoto A) 24VDC Kela Läpivientiaukko
EDA/CAD-mallit
J115F11AH24VDCS61.5U -mallit
Vetovarmuusjännite
18VDC
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin luokitus (virta)
50 A
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi-indiumoksidi (AgSnOInO)
Kytkentäjännite
277VAC, 110VDC - maks.
Hyväksyjä
cURus
Korkein kytkettävä kuormavirta
13850VA, 5500W
Releen tyyppi
Kelan virta
62.5 mA
Kelan resistanssi
384 Ohms