J115F11A24VDCS6.9
DigiKeyn tuotenumero
2449-J115F11A24VDCS6.9-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
J115F11A24VDCS6.9
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE SPST 40A 24V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele SPST-NO (1 muoto A) 24VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
J115F11A24VDCS6.9 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valm.
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - täysin
Sarja
Kelan eristys
Luokka F
Pakkaustapa
Putki
Vetovarmuusjännite
18VDC
Osan tila
Aktiivinen
Päästövarmuusjännite
2,4VDC
Asennustyyppi
Käyttöaika
15 ms
Kelan jännite
Vapautusaika
10 ms
Releen koskettimet
SPST-NO (1 muoto A)
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Kontaktin luokitus (virta)
40 A
Kontaktin materiaali
Hopea-tinaoksidi (AgSnO)
Kytkentäjännite
277VAC, 110VDC - maks.
Hyväksyjä
cURus, TUV
Korkein kytkettävä kuormavirta
9600VA, 1120W
Releen tyyppi
Kelan virta
37.5 mA
Kelan resistanssi
640 Ohms