CT1102V3.85F160
DigiKeyn tuotenumero
2449-CT1102V3.85F160-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CT1102V3.85F160
Kuvaus
SWITCH TACTILE SPST-NO 0.05A 50V
Valmistajan vakio toimitusaika
7 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tuntokytkimet SPST-NO Sivulta käytettävä Läpivientiaukko, Suorakulma
Kategoria
Aktuaattorin pituus, suorakulma
3,85mm
Valm.
Aktuaattorin orientaatio
Sivulta käytettävä
Sarja
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Pakkaustapa
Irtotavara
Ulkomitat
6,00mm x 6,00mm
Osan tila
Aktiivinen
Valaisu
Ei valaistu
Piiri
SPST-NO
Käyttövoima
160gf
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Kontaktin luokitus jännitteellä
0,05A @ 50VDC
Aktuaattorin materiaali
Polyamidi (PA66), Nailon 6/6
Aktuaattorityyppi
Standardi
Kytkimen liike
0,25mm