FC50-01-CA003
DigiKeyn tuotenumero
CI1022-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FC50-01-CA003
Kuvaus
COAX CBL SMA TO SMA 36"
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koaksiaalikaapelikokoonpano SMA – SMA 36,00" (914,40mm)
Kategoria
2. kontaktin sukupuoli
Uros
Valmistaja
Cicoil
2. liittimen asennustyyppi
Vapaasti riippuva (linja)
Pakkaustapa
Irtotavara
Pituus
36,00" (914,40mm)
Osan tila
Aktiivinen
Kokonaisimpedanssi
50 Ohms
Tyyppi
SMA – SMA
Väri
Kirkas
1. liitin
SMA-urosliitin
Ominaisuudet
Suojattu
1. kontaktin sukupuoli
Uros
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C