969M101-22-2
DigiKeyn tuotenumero
CI22C-1000-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
969M101-22-2
Kuvaus
CBL RIBN 2COND FLAT CLEAR 1000'
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Kirkas 2 Johdinta Litteä kaapeli 1000' (304,80m)
Kategoria
Kaapelin leveys
0,180" (4,57mm)
Jännite
18 kV
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Johtimien lukumäärä
2
Pituus
1000' (304,80m)
Johdon paksuus
22 AWG
Eristyksen resistanssi
200MOhm
Suojakuori
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
11 A
Kaapelin paksuus
0,110" (2,79mm)