969M101-14-3-050
DigiKeyn tuotenumero
969M101-14-3-050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
969M101-14-3-050
Kuvaus
CBL RIBN 3COND FLAT CLEAR 50'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Kirkas 3 Johdinta Litteä kaapeli 50,0' (15,24m)
Kategoria
Kaapelin leveys
0,470" (11,94mm)
Jännite
20 kV
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Johtimien lukumäärä
3
Pituus
50,0' (15,24m)
Johdon paksuus
14 AWG
Eristyksen resistanssi
200MOhm
Suojakuori
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
27 A
Kaapelin paksuus
0,190" (4,83mm)