969M101-12-4-050
DigiKeyn tuotenumero
969M101-12-4-050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
969M101-12-4-050
Kuvaus
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 50'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Kirkas 4 Johdinta Litteä kaapeli 50,0' (15,24m)
Kategoria
Kaapelin leveys
0,750" (19,05mm)
Jännite
20 kV
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Johtimien lukumäärä
4
Pituus
50,0' (15,24m)
Johdon paksuus
12 AWG
Eristyksen resistanssi
200MOhm
Suojakuori
Suojaamaton
Virtaluokitus (ampeeria)
36 A
Kaapelin paksuus
0,240" (6,09mm)