969M101-12-1
DigiKeyn tuotenumero
CI12B-1000-ND
1233-969M101-12-1-DS-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
969M101-12-1
Kuvaus
HOOK-UP 12AWG 42KV CLEAR
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
12 AWG Kytkentä Johdin Kirkas 42kV 1000,0' (304,8m)
Valm.
Vaipan (eristyksen) halkaisija
0,300" (7,62mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Digi-Spool™, Jatkuva kela
Pituus
1000,0' (304,8m)
Jännite
42kV
Kaapelin tyyppi
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C