969M101-10-4-SMC-025
DigiKeyn tuotenumero
969M101-10-4-SMC-025-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
969M101-10-4-SMC-025
Kuvaus
CBL RIBN 4COND FLAT CLEAR 25'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Kirkas 4 Johdinta Litteä kaapeli 25,0' (7,62m)
Kategoria
Kaapelin leveys
0,920" (23,36mm)
Valm.
Vaipan (eristyksen) materiaali
Flexx-Sil™
Pakkaustapa
Irtotavara
Jännite
20 kV
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-65°C – 165°C
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Luokitukset
UL E324413, CE
Johtimien lukumäärä
4
Ominaisuudet
Hi-Flex
Pituus
25,0' (7,62m)
Johtimen materiaali
Kupari, Tinattu
Johdon paksuus
10 AWG
Eristyksen resistanssi
200MOhm
Suojakuori
Suojattu
Virtaluokitus (ampeeria)
47 A
Vaipan väri
Päätuotenumero
Kaapelin paksuus
0,290" (7,37mm)