310J101-28-050
DigiKeyn tuotenumero
310J101-28-050-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
310J101-28-050
Kuvaus
CBL RIBN 28COND 0.05 CLEAR 50'
Valmistajan vakio toimitusaika
2 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Lattakaapelit Kirkas 28 Johdinta 0,050" (1,27mm) Litteä kaapeli 50,0' (15,24m)
Kategoria
Kaapelin paksuus
0,035" (0,89mm)
Valm.
Kaapelin leveys
1,400" (35,55mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Vaipan (eristyksen) materiaali
Flexx-Sil™
Osan tila
Aktiivinen
Jännite
450 V
Kaapelin tyyppi
Litteä kaapeli
Toimintalämpötila
-65°C – 260°C
Johtimien lukumäärä
28
Luokitukset
UL E324413, CE
Jako
Johtimen materiaali
Kupari, Puhdas
Pituus
50,0' (15,24m)
Eristyksen resistanssi
200MOhm
Johdon paksuus
28 AWG
Virtaluokitus (ampeeria)
5 A