TOP050I064/100G
DigiKeyn tuotenumero
2376-TOP050I064/100G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TOP050I064/100G
Tarkka kuvaus
3 A Jousikärki - sahalaitainen pää, 0,025" (0,64mm) halk.
Kategoria
Pituus - yhteensä
1,700" (43,15mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
3 A
Toimintalämpötila
-55°C – 120°C
Kärki - tyyppi
Jousikärki - sahalaitainen pää, 0,025" (0,64mm) halk.
Päätuotenumero
Pituus - kärki
0,272" (6,90mm)