TOP050I05/100G
DigiKeyn tuotenumero
2376-TOP050I05/100G-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
TOP050I05/100G
Kuvaus
ICT SPRING CONTACT TEST PROBE
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 A Jousikärki - sahalaitainen pää, 0,020" (0,50mm) halk.
Kategoria
Pituus - yhteensä
1,700" (43,15mm)
Valmistaja
Chip Shine / CSRF
Virtaluokitus (ampeeria)
3 A
Sarja
Materiaali - runko
Fosforikupari, kultapinnoitettu
Pakkaustapa
Kotelo
Materiaali - kärki
Teräs, berylliumkupari, kultapinnoitettu
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-55°C – 120°C
Kärki - tyyppi
Jousikärki - sahalaitainen pää, 0,020" (0,50mm) halk.
Päätuotenumero
Pituus - kärki
0,272" (6,90mm)