SMDSW.031 1OZ
DigiKeyn tuotenumero
SMDSW.0311OZ-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SMDSW.031 1OZ
Kuvaus
SOLDER WIRE NO-CLEAN 63/37 1OZ.
Valmistajan vakio toimitusaika
3 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Johdotettu Ei puhdistamista vaativa, Vesiliukoinen Juotoslanka Sn63Pb37 (63/37) 20 AWG, 22 SWG Kela, 1 oz (28,35g)
Kategoria
Sulamispiste
361°F (183°C)
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Fluksin tyyppi
Ei puhdistamista vaativa, Vesiliukoinen
Pakkaustapa
Kela
Johdon paksuus
20 AWG, 22 SWG
Osan tila
Aktiivinen
Prosessi
Johdotettu
Tyyppi
Juotoslanka
Malli
Kela, 1 oz (28,35g)
Koostumus
Sn63Pb37 (63/37)
Paino
0,062 lb (28,12 g)
Halkaisija
0,031" (0,79mm)