SBBTH127P
DigiKeyn tuotenumero
SBBTH127P-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SBBTH127P
Kuvaus
BREADBOARD GENERAL PURPOSE PTH
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Koekytkentälevy, Yleiskäyttöön Pinnoitettu läpivientiaukko (PTH) Anturaa aukkoa kohti (pyöreä) 0,050" (1,27mm) rasteri
Kategoria
Jako
0,050" (1,27mm) rasteri
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Piirin kuvio
Anturaa aukkoa kohti (pyöreä)
Sarja
Aukon halkaisija
0,025" (0,64mm)
Pakkaustapa
Irtotavara
Koko/mitat
2,00" pit. x 2,00" lev. (50,8mm x 50,8mm)
Osan tila
Aktiivinen
Levyn paksuus
0,063" (1,60mm)