FPC050P060ST
DigiKeyn tuotenumero
315-FPC050P060ST-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FPC050P060ST
Kuvaus
FPC/FFC SMT CONNECTOR (0.5 MM PI
Tarkka kuvaus
Liitin – DIP-komponentti FFC/FPC-liitin 60 0,020" (0,50mm)
Kategoria
Prototyyppilevyn tyyppi
Liitin – DIP-komponentti
Valmistaja
Chip Quik Inc.
Pakkaus hyväksytty
FFC/FPC-liitin
Sarja
Napojen lukumäärä
60
Jako
0,020" (0,50mm)