EY1V102MLT1225ER
DigiKeyn tuotenumero
4191-EY1V102MLT1225ER-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EY1V102MLT1225ER
Kuvaus
CAP ALUM 1000UF 20% 35V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
1000 µF 35 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 10000 tuntia @ 105°C
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
1.38 A @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
2.3 A @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
60 mOhms
Kapasitanssi
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Koko/mitat
0,492" halk. (12,50mm)
Jännite – nimellinen
35 V
Korkeus - asennettuna (maks.)
1,043" (26,50mm)
Käyttöikä lämpötilassa
10000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C