HHXJ250ARA331MHA0G
DigiKeyn tuotenumero
565-HHXJ250ARA331MHA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-HHXJ250ARA331MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-HHXJ250ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HHXJ250ARA331MHA0G
Kuvaus
CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HHXJ250ARA331MHA0G -mallit
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
300 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
2 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
330 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
25 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
22mOhm
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C