HHXJ250ARA331MHA0G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | HHXJ250ARA331MHA0G |
Kuvaus | CAP ALUMHYB 330UF 20% 25V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 40 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 µF 25 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 22mOhm 4000 tuntia @ 125°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | HHXJ250ARA331MHA0G -mallit |
Kategoria | Toimintalämpötila -55°C – 125°C |
Valmistaja Chemi-Con | Luokitukset AEC-Q200 |
Sarja | Sovellukset Autoteollisuus |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 300 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 2 A @ 100 kHz |
Tyyppi Hybridi | Koko/mitat 0,315" halk. (8,00mm) |
Kapasitanssi 330 µF | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,413" (10,50mm) |
Toleranssi ±20% | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm) |
Jännite – nimellinen 25 V | Asennustyyppi Kiinnitys pintaan |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 22mOhm | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Käyttöikä lämpötilassa 4000 tuntia @ 125°C |