HHXC630ARA470MHA0G
DigiKeyn tuotenumero
565-4789-2-ND - Rullattu teippi (TR)
565-4789-1-ND - Cut Tape (CT)
565-4789-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
HHXC630ARA470MHA0G
Kuvaus
CAP ALUM HYBRID 47UF 20% 63V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
40 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
47 µF 63 V Alumiini-polymeerikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 40mOhm 4000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
HHXC630ARA470MHA0G -mallit
Kategoria
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Toimintalämpötila
-55°C – 125°C
Rippelivirta korkealla taajuudella
1.1 A @ 100 kHz
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Kapasitanssi
47 µF
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Toleranssi
±20%
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
Jännite – nimellinen
63 V
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
40mOhm