EMZR500ARA331MJA0G
DigiKeyn tuotenumero
565-EMZR500ARA331MJA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-EMZR500ARA331MJA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMZR500ARA331MJA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMZR500ARA331MJA0G
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD
Tarkka kuvaus
330 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 120mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EMZR500ARA331MJA0G -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Rippelivirta matalalla taajuudella
450 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
900 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,406" (10,30mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
120mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C