EMZR500ARA331MJA0G | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | EMZR500ARA331MJA0G |
Kuvaus | CAP ALUM 330UF 20% 50V SMD |
Valmistajan vakio toimitusaika | 28 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | 330 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 120mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | EMZR500ARA331MJA0G -mallit |
Kategoria | Polarisaatio Polar |
Valm. | Luokitukset |
Sarja | Sovellukset |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Rippelivirta matalalla taajuudella 450 mA @ 120 Hz |
Osan tila Aktiivinen | Rippelivirta korkealla taajuudella 900 mA @ 100 kHz |
Kapasitanssi | Koko/mitat 0,394" halk. (10,00mm) |
Toleranssi ±20% | Korkeus - asennettuna (maks.) 0,406" (10,30mm) |
Jännite – nimellinen 50 V | Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko 0,406" pit. x 0,406" lev. (10,30mm x 10,30mm) |
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus) 120mOhm @ 100kHz | Asennustyyppi |
Käyttöikä lämpötilassa 2000 tuntia @ 105°C | Pakkaus / kotelo Säteittäinen, Purkki - SMD |
Toimintalämpötila -55°C – 105°C |