EMZR500ARA220ME61G
DigiKeyn tuotenumero
565-5151-2-ND - Rullattu teippi (TR)
565-5151-1-ND - Cut Tape (CT)
565-5151-6-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMZR500ARA220ME61G
Kuvaus
CAP ALUM 22UF 20% 50V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
22 µF 50 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 880mOhm @ 100kHz 2000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EMZR500ARA220ME61G -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
66 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
165 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,197" halk. (5,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
50 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,209" pit. x 0,209" lev. (5,30mm x 5,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
880mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C