EMZA630ARA100MF61G
DigiKeyn tuotenumero
565-EMZA630ARA100MF61GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-EMZA630ARA100MF61GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMZA630ARA100MF61GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMZA630ARA100MF61G
Kuvaus
CAP ALUM 10UF 20% 63V SMD
Tarkka kuvaus
10 µF 63 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 2000 tuntia @ 105°C
EDA/CAD-mallit
EMZA630ARA100MF61G -mallit
Rippelivirta matalalla taajuudella
32 mA @ 120 Hz
Rippelivirta korkealla taajuudella
80 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Impedanssi
2.2 Ohms
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,248" halk. (6,30mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,240" (6,10mm)
Jännite – nimellinen
63 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,260" pit. x 0,260" lev. (6,60mm x 6,60mm)
Käyttöikä lämpötilassa
2000 tuntia @ 105°C
Asennustyyppi
Toimintalämpötila
-55°C – 105°C