EMHL160ARA331MHA0G
DigiKeyn tuotenumero
565-EMHL160ARA331MHA0GTR-ND - Rullattu teippi (TR)
565-EMHL160ARA331MHA0GCT-ND - Cut Tape (CT)
565-EMHL160ARA331MHA0GDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EMHL160ARA331MHA0G
Kuvaus
CAP ALUM 330UF 20% 16V SMD
Valmistajan vakio toimitusaika
28 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
330 µF 16 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki - SMD 300mOhm @ 100kHz 4000 tuntia @ 125°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EMHL160ARA331MHA0G -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Luokitukset
Sarja
Sovellukset
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Rippelivirta matalalla taajuudella
275.28 mA @ 120 Hz
Osan tila
Aktiivinen
Rippelivirta korkealla taajuudella
296 mA @ 100 kHz
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,315" halk. (8,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,413" (10,50mm)
Jännite – nimellinen
16 V
Pintakiinnityksen liitäntäalueen koko
0,327" pit. x 0,327" lev. (8,30mm x 8,30mm)
ESR (ekvivalenttinen sarjavastus)
300mOhm @ 100kHz
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
4000 tuntia @ 125°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki - SMD
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C