EKXF451ELL8R2MJ16S
DigiKeyn tuotenumero
565-5061-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
EKXF451ELL8R2MJ16S
Kuvaus
CAP ALUM 8.2UF 20% 450V RADIAL
Valmistajan vakio toimitusaika
24 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
8.2 µF 450 V Alumiiniset elektrolyyttikondensaattorit Säteittäinen, Purkki 20000 tuntia @ 105°C
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
EKXF451ELL8R2MJ16S -mallit
Kategoria
Polarisaatio
Polar
Valm.
Sovellukset
Sarja
Rippelivirta matalalla taajuudella
88 mA @ 120 Hz
Pakkaustapa
Irtotavara
Rippelivirta korkealla taajuudella
220 mA @ 100 kHz
Osan tila
Aktiivinen
Johdinten väli
0,197" (5,00mm)
Kapasitanssi
Koko/mitat
0,394" halk. (10,00mm)
Toleranssi
±20%
Korkeus - asennettuna (maks.)
0,689" (17,50mm)
Jännite – nimellinen
450 V
Asennustyyppi
Käyttöikä lämpötilassa
20000 tuntia @ 105°C
Pakkaus / kotelo
Säteittäinen, Purkki
Toimintalämpötila
-40°C – 105°C